Avasetis murdis Zopp seisul 2:2 vastase pallingu ja hoidis edu lõpuni. Teises setis pääses eestlane servimurde abil 3:1 ette, kuid slovakk seadis jalule viigi 4:4. Seti võitja saatus otsustati kiires lõppmängus, kus Zopp teenis vaid ühe punkti. Kolmas sett oli tasavägine seisuni 2:2, kuid siis võitis Zopp neli geimi järjest, vahendab Eesti Tennise Liidu koduleht.

Tund ja 40 minutit kestnud mängus lõid mõlemad mängijad kaheksa serviässa, aga Zopp tegi ka ühe topeltvea.

Õnneliku kaotajana põhitabelisse pääsenud Zoppi järgmiseks vastaseks on hispaanlane Fernando Verdasco (ATP 43)., kes avaringis kukutas konkurentsist hollandlase Robin Haase (ATP 44.) 6:3, 6:1. Kohtumine peetakse homme peaväljakul teise mänguna, võistluspäev algab kell 13.