(3)
Jürgen Zopp
Jürgen ZoppFoto: ERIC FEFERBERG, AFP/Scanpix

Jürgen Zopp (ATP 124.) piirdus Prantsusmaal Orleansis alanud 127 000 USA dollari suuruse auhinnafondiga ATP Challenger-sarja tenniseturniiril ühe matšiga.

Zopp kaotas avaringis kohalikule mängijale Quentin Halysele (ATP 146.) 4:6, 6:1, 3:6.

Prantslane pööras tund ja 42 minutit kestnud matšis otsustava seti enda kasuks viigiseisult 2:2, kui võitis kolm geimi järjest.

Zopp lõi viis serviässa ja tegi kolm topeltviga, Halysel õnnestus vastata üheksa ässaga, aga topeltvigu kogunes kuus. Suurim vahe oli murdepallide realiseerimises - kui Halys kasutas viiest võimalusest ära kolm, siis Zopp realiseeris kümnest kolm. Üldpunktides jäi mäng seejuures viiki 84:84.

Pekingi WTA turniir: Kontaveit - Wozniacki
Matš lõppes. Kontaveit ei saanud viimaseks jäänud geimis ühtegi punkti.
Wozniacki saab raskustega servigeimi kätte. Anettil oli murdepall, aga kätte ei saanud. Wozniacki ees 5:4, Kontaveit asub servima.
Hästi! Tasa seis teises setis 4:4. Anett võitleb.
Wozniacki võttis 4:3 eduseisul aja maha, et treeneriga nõu pidada.
Murded mõlemalt poolt. Wozniacki pääses 4:2 ette, ent Anett sai kohe geimi tagasi.
Wozniacki peal 3:2. Teises setis pole ühtegi murret tehtud.
Mõlemad suutsid esimest servigeimi hoida, seis 1:1.
Teise seti alguses võttis Kontaveit meditsiinilise pausi. Reis teibiti kinni.
Anett eksis kolmel korral järjest ja geim ning sett vastasele 7:5.
Wozniacki saab oma pallingugeimi lihtsalt kätte, 6:5. Kas tuleb kiire lõppmäng?
Anett võitis tõelise maratongeimi ja võrdsustas seisu 5:5! Wozniackil oli kolm settpalli, ent Kontaveit suutis kõik tagasi lüüa.
Kontaveit kaotas pallingu ja jäi taha 3:5. Ent võitlus jätkub, sest Kontaveit murdis tagasi!!! Seis 4:5 ja jälle murded tasa.
Maailma endine esireket peal 4:3. Endiselt murret ei ole ja Kontaveitil võimalus oma pallingugeimiga seis võrdsustada.
Wozniacki avasetis peal 3:2. Murret ei ole, Kontaveit hakkab servima.
Kõigepealt kaotas Wozniacki oma servi, siis Kontaveit. Seejärel suutis taanlanna servigeimi hoida.
Kolm geimi mängitud ja Wozniacki ees 2:1.