Neljandat asetust omanud Kontaveit jäi avasetis kiiresti 1:4 kaotusseisu, kuid võitis siis neli geimi järjest. Viigiseisul 5:5 murdis rumeenlanna Kontaveiti pallingu, ent eestlanna suutis koheselt samaga vastata ja viis mängu kiiresse lõppmängu, mille võitis aga Buzarnescu 10:8.

Teist setti alustas Kontaveit murdega, kuid peagi juhtis juba rumeenlanna 4:1. Maailma 105. reket jätkas kindlalt ja vormistas teise seti võiduks 6:3.

Kontaveit, kes tegi täna seitse topeltviga ja suutis realiseerida vaid 29% murdepallidest (4/14), on nüüd viimasest üheksast mängust kaotanud juba kaheksa. Kolm ässa löönud Buzarnescu kasutas tund ja 39 minutit kestnud kohtumises murdevõimalusi palju paremini - 7-st 5.

Buzarnescul tuleb teises ringis vastamisi minna kas horvaadi Ajla Tomljanovici (WTA 177) või Rio de Janeiro olümpiavõitja, Puerto Rico tennisisti Monica Puigiga (WTA 67).

Kõvakattega turniiril omab kõrgeimat asetust slovakitar Magdalena Rybarikova (WTA 28).