Esimesena tuli kell 12 väljakule kaheksanda paigutusega Ivanov (ATP 786.), kelle veerandfinaali vastaseks oli teise asetusega prantslane Manuel Guinard (ATP 315.). Ivanov võitis kohtumise 2 tunni ja 15 minutiga 7:6 (3), 7:5.

Tema poolfinaali vastane selgus veerandfinaalist Daniil Glinka (ATP 1102.) - Lasse Muscheites (Saksamaa, ATP 1858.). Glinka läks kohtumist juhtima, kui võitis avaseti 6:3. Teise seti, mis läks kiiresse lõppmängu, võitis sakslane 7:6 (4). Otsustava seti kallutas Muscheites taas enda kasuks ning võitis lõpuks kohtumise 3:6, 7:6 (4), 6:4.

Ivanov jooksis täna platsile ka teises kohtumises, osaledes koos venelase Jan Sabaniniga paarismängu poolfinaalis, kus nende vastu astusid valgevenelased Martin Borisiouk ja Ivan Ljutarevitš. Ivanov/Sabanin said vastaste üle kindla võidu numbritega 6:4, 6:2.