Avaringis oli kaheksanda paigutusega Ivanov vastamisi 29-aastase valgevenelase Sergei Betoviga (ATP 878). Viimati kohtusid mehed omavahel mais, samuti Šõmkendis, ja siis võitis Ivanov pingeliselt alanud kohtumise 6:7(2), 6:1, 6:0, vahendab tennis.ee.

Seekordsel kohtumisel haaras initsiatiivi valgevenelane ja murdis Ivanovi avageimi ning asus 2:0 juhtima. Ivanovil õnnestus neljandas geimis vastu murda. Tasavägine seis püsis kaheteistkümnenda geimini, kus Ivanov suutis veelkord vastase murda ja 7:5 seti võita.

Teises setis domineeris Ivanov ja võitis kindlalt 6:1. Ivanov lõi kaheksa serviässa ja tegi kaks topeltviga, Betovil läks kirja üks äss ja kolm topeltviga.

Järgmises kohtumises on Ivanovi vastaseks 21-aastane venelane Ilja Vasiljev (ATP 673).

Paarismängus on Ivanovi paariliseks 27-aastane venelane Mihhail Fufõgin. Esimeses ringis said nad jagu paarist Tomislav Brkic / Milan Radojkovic kõigest 50 minutiga 6:3, 6:1.