Ivanov jäi Paf Openi finaalis tiitlikaitsjale alla

 (7)
Vladimir Ivanov
Vladimir IvanovFoto: Priit Simson

Pärnu tennisehallis toimunud 15 000 dollari suuruse auhinnafondiga turniiril Paf Open jõudis Vladimir Ivanov nii paaris- kui üksikmängus finaali, kuid paraku tiitlivõitu ei saanud kummaski mänguliigis.

Ükiskmängu finaalis oli Vladimir Ivanov (ATP 786) vastamisi mulluse võitja venelase Jevgeni Tjurneviga (ATP 415). Meeste jaoks oli see viie aasta jooksul kaheksas omavaheline kohtumine – neli korda oli siiani võitnud Tjurnev ja kolm korda Ivanov.

Esimeses setis jõudis Ivanov kohe avageimis murdepallini, kuid 22-aastane TJurnev ei vääratanud. Venelane jõudis murdepallini neljandas ja kaheksandas geimis ning murdis Ivanovi servid ning võitis seti kindlalt 6:2, teatab Tennis.ee.

Teine sett oli tasavägisem ja viiendas geimis õnnestus Ivanovil murdega 3:2 juhtima asuda, kuid Tjurnev viigistas. Sett lõppes kiire lõppmänguga, mille Tjurnev veenvalt - sett 7:6 (7:2).

Kohtumine kestis tund ja 24 minutit. Hea servijana tuntud Tjurnev lõi 16 ässa ja tegi kaks topeltviga, esimeselt servilt teenis punkti 92% juhtudest. Ivanov sai kirja kaks ässa ja kolm topeltviga.

Delfi TV otseülekanne Pärnus toimuvast finaalist paraku voolukatkestuse tõttu vaatajateni ei jõudnud. Vabandame!

Matšpall (Tennis)