Kanepi vastane ameeriklanna Vandeweghe (WTA 97), kes täna hommikul lõppenud kohtumises alistas hiinlanna Jie Zhengi (WTA 75) 7-6,4-6,6-2, läks kohtumist kiirelt 2-0 juhtima. Siis sai Kanepi hoo sisse ning võttis 6 järjestikust geimi ja setivõidu.

Teises setis suutis ameeriklanna Kanepi vastu seisuni 2-2 mängu näidata, kuid edasine kohtumine jätkus eestlanna taktikepi all.

Kanepi lõi kuus serviässa.

Mängu käik:

II sett: Kanepi 6-2 Vandeweghe

Kaia läheb jällegi 30:0 ette ning ei anna Vandeweghele punktigi.
Kanepi ees 5-2.

Kanepi kotrollib ka oma servigeimi ning kasvatab eduseisu.
Kanepi juhtib 4-2.

Kanepi tagasi võidureel. Vastase servigeim tuleb kindlalt.
Kanepi ees 3-2.

Kanepi teeb topeltvea ning jääb 30:40 kaotusseisu, kuid võtab järele. Geimivõit siiski ameeriklannale.
Seis viigis 2-2.

Vandeweghe ei suuda servil punktigi saada ning Kaia läheb juhtima.
Kanepi juhib 2-1.

Kanepi lööb oma kuuenda ässa ning võtab servigeimi kindlalt.
Seis viigis 1-1.

Väga tasavägine seti algus. Kanepi tõrjub seisult 40:40 Vandeweghe neli geimpalli, kuid peaks lõpuks siis alla vanduma.
Kanepi taga 0-1.

I sett: Kanepi 6-2 Vandeweghe

Tasavägine geim läheb seisule 40:40. Kanepi paneb viienda ässa ning võtab kindlalt setividu.

Viies geimivõit järjest! Kanepil on kasutada kolm geimpalli, teisel üritusel tuleb võit. Kanepi ees 5-2.

Kanepi on servil kindel, lüües ässa ning asudes juhtima 40:0. Täiuslik geim. Kaia juhib 4-2.

Vandeweghe läheb 30:0 juhtima, kuid teeb siis topeltvea. Seisult 40:15 viigistab Kanepi geimi. Ka lõpp kuulub Kaiale ning eestlanna läheb setti juhtima. Kanepi ees 3-2.

Kanepi võtab oma servigeimi ja viigistab! Seis 2-2.

Kanepi läheb vastase servigeimil juhtima 40:0 ning võtab esimese geimivõidu. Kanepi taga 1-2.

Kanepi alustab servigeimi ässaga, kuid kaotab järgmised punktid ning ameeriklanna kasvatab edu. Kanepi taga 0-2.

Ameeriklanna alustab mängu kindlalt ning võidab esimese geimi kuivalt. Kanepi taga 0-1.