Esimeses setis tuli Kontaveit välja lootusetuna näinud 1:5 kaotusseisust, viies selle kiiresse lõppmängu. Sealgi pääses Strycova 4:2 ette, Kontaveit viigistas 4:4 ja läks 5:4 ette, kuid kaotas viimased kolm punkti.

Teises setis sai Kontaveit servi paremini tööle (esimese servi punktid 72%, avasetis vaid 54%) ning võitis seti kindlalt 6:3.

Kolmas sett kujunes kõige pikemaks, kestes tund ja 12 minutit. Kontaveit tuli välja 1:4 kaotusseisust ning viigistas 4:4 ja esimest matšpalli päästes ka 5:5. Viimases geimis, mis oli Kontaveidi servigeim, sai Strycova veel seitse matšpalli, millest viimase ta ka ära vormistas.

Kontaveit lõi kolm serviässa ja tegi viis topeltviga. Kaks ässa löönud Strycoval kogunes topeltvigu seitse. Tšehhitar võitis kogu matši peale eestlannast vaid ühe punkti rohkem (129:128). Mõlemad tegid kuus servimurret, Kontaveidil oli kasutada 11, Strycoval 25 murdepalli.

Tänase võiduga sai Strycova revanši Cincinnati turniiri avaringi kindla 3:6, 0:6 kaotuse eest.