Päeva teises üksikmängus alistas meie esireket Kaia Kanepi (WTA 17) Carla Suarez Navarro (WTA 66) kindlalt 6:3, 6:2 ja viigistas Fed Cupi matši üldseisu 1:1-le.

Matši esimeses kohtumises olid vastamisi Anett Kontaveit ja maailma 28. reket Maria Jose Martinez Sanchez. Eestlanna alustas kohtumist hästi ja juhtis 2:1. Seejärel haaras hispaanlanna initsiatiivi, ega loovutanud Kontaveitile enam geimigi. Mmatš Martinez Sanchezile 6:2, 6:0.

Ülejäänud üksikmängud ning paarismäng peetakse homme, esimesena astuvad pühapäeval kell 12.00 väljakule naiskondade esireketid Kaia Kanepi ning Maria Jose Martinez Sanchez.

Mängu käik:
Kaia Kanepi - Carla Suarez Navarro 6:3, 6:2.

2. sett:

6:2. Kanepi lõpetab mängu esimeselt matšpallilt.

5:2. Kanepi murrab kohe tagasi.

4:2. Navarro murrab.

4:1. Kanepi murrab kohe tagasi. Eestlannat lahutab matši võidust kaks geimi.

3:1. Hispaanlanna murrab Kanepi pallingu.

3:0. Ilmne tasemevahe - eestlanna pääseb Navarro servil kiiresti 40:0 juhtima ja murrab.

2:0. Eestlanna valitseb mängu täielikult. See pallingugeim kindlalt Kanepile.

1:0. Kanepi murrab ja võidab juba kuuenda geimi järjest.

1. sett:

6:3. Kanepi servib avaseti võidule ja võidab oma pallingu kindlalt. Viis geimi järjest võitnud eestlanna on löönud kolm ässa.

5:3. Kanepi murrab!

4:3. Pingeline geim, mille lõpuks Kanepi hoiab pallingut ja pääseb täna esmakordselt juhtima.

3:3. Kanepi murrab ja viigistab!

2:3. Kanepi vähendab vahet.

1:3. Hispaanlanna võidab oma pallingugeimi.

1:2. Kanepi hoiab oma pallingut.

0:2. Hispaanlanna pääseb kiiresti oma servil juhtima ja kasvatab eduseisu.

0:1. Suarez Navarro murrab Kanepi pallingu ja asub mängu juhtima.