FOTOD: Hästi alustanud Kanepi jäi Wozniackile otsustavas setis alla

 (90)
Lisatud Kanepi kommentaar!
FOTOD: Hästi alustanud Kanepi jäi Wozniackile otsustavas setis alla
Foto: AP/SCANPIX

Kaia Kanepi (WTA 51.) kaotas Miami tenniseturniiril kolmandas ringis kunagisele maailma esireketile, taanlannale Caroline Wozniackile (WTA 5.) 6:4, 1:6, 3:6.

Kokku kaks tundi ja kolm minutit kestnud matš algas selgelt Kanepi dikteerimisel, kui ta avasetis kaks korda vastase pallingu murdis ning vaid korra enda oma loovutas.

Pärast väikest vaheaega, kui Kanepi käis korra väljakult ära ja Wozniacki kutsus väljakule treeneri, oli taanlanna justkui ümber sündinud ning sundis nüüd omakorda Kanepi lugematutele lihtvigadele ning kinkis talle teises setis vaid ühe geimi.

Otsustavat setti läks Wozniacki 5:2 juhtima, Kanepi murdis tagasi 3:5 peale, kuid lõpetas siis oma tasavägiseks kujunenud servigeimi topeltveaga.

"Caroline sai täna oma mängu mängimisega paremini hakkama kui mina enda omaga," kirjutas Kanepi oma Facebooki lehel. "Alguses ta eksis palju tuulistes oludes ja mina olin kindlam, siis jälle oli mul off periood - proovisin leida oma lööke ja rütmi. Otsustava seti alguses leidsin jälle hea tunde, aga võitu seekord ei tulnud."

Kokku tegid mõlemad naised 7 topeltviga, Kanepi lõi 2 ässa. 


Matšpall (Tennis)