Endine Wimbledoni võitja: Anett Kontaveit on selgelt võimeline tänavu Pariisis kõiki üllatama

 (24)
Endine Wimbledoni võitja: Anett Kontaveit on selgelt võimeline tänavu Pariisis kõiki üllatama
Anett KontaveitFoto: Alfredo Falcone/LaPresse/Scanpix

Prantsusmaa endine esireket, 2013. aastal Wimbledoni Suure Slämmi turniiri võitnud Marion Bartoli arvates on Anett Kontaveit peatselt algavatel Prantsuse lahtistel üks võimalikest suurüllatajatest.

Bartolil paluti WTA kodulehele teha naiste turniiri kohta väike ennustus ning nimetada neli võimalikku võitjat ja neli võimalikku suurüllatajat. Kui nelja võimaliku tšempioni sekka valis Bartoli Elina Svitolina, Simona Halepi, Petra Kvitova ja Karolina Pliškova, siis nelja võimaliku suurüllatajana nimetas 33-aastane Bartoli Maria Šarapovat, Anett Kontaveiti, Darja Kasatkinat ja Caroline Garciat.

"Anett Kontaveit on mängija, kes on ka varem suuri võite saanud, kuid vahel võib-olla suurte mängijate vastu mängude lõpule viimisega hätta jäänud. Sel saviliivahooajal on ta asjad aga ümber pööranud ning on selgelt võimeline tänavu Pariisis kõiki üllatama," kiitis Bartoli eestlannat.

Kontaveit kohtub Prantsuse lahtiste avaringis maailma 99. reketi Madison Brengle'iga. Kaia Kanepi läheb samal ajal vastamisi just ühe Bartoli poolt välja toodud võimaliku üllataja Darja Kasatkinaga.

Matšpall (Tennis)