Teises ringis kohtub Kanepi ilmselt kolmapäeval maailma 20. reketi, belglanna Elise Mertensiga, kes alistas venelanna Margarita Gasparjani (WTA 122.) 6:2, 6:3.

Jaheda ja tuulise ilmaga peetud kohtumise avasett algas järjestikuste servimurretega ning seisul 1:3 jäi Kanepi juba kahe murdega taha. Tal õnnestus üheksandas geimis murded tasa teha, kuid seti viimase geimi andis ta ära nulliga ning kaotas avaseti 4:6.

Teist setti läks Kanepi kahe servimurdega juhtima 5:3, lubas siis tšehhitaril kohe ühe murde tagasi teha, kuid seisul 5:4 setivõidule servides ühtegi punkti vastasele ei loovutanud.

Kolmas sett kulges juba täielikult Kanepi dikteerimisel. Servimurretega läks ta 2:1 ja 4:1 juhtima ning viimases geimis hoidis jälle oma pallingut nulliga.

Mõlemad naised lõid 3 serviässa, Kanepit tegi tervelt 8 topeltviga. Bouzkova servis kindlamalt (78% vs 65%), kuid Kanepi võitis nii esimese kui ka teise servi punkte suurema protsendiga (66% vs 56% ja 47% vs 43%). 14-st murdepallist realiseeris Kanepi 6, Bouzkova 13-st 4. Kanepi lõi 35 äralööki ja tegi 36 lihtviga, tšehhitaril kogunes 27 äralööki ja 31 lihtviga.