Täna on Eesti koondise vastaseks Põhja-Makedoonia ning Kenneth Raisma (ATP 1014.) alistas avamatšis Dimitar Grabuli (ATP -) 6:2, 6:4. Esimeses setis võitis Raisma 0:2 kaotusseisust kuus geimi järjest ning teist settis domineeris eestlane juba algusest peale, pääsedes kiiresti 5:1 ette.

Teises üksikmängus alistas meie esinumber Jürgen Zopp (ATP 433.) Gorazd Srbljaki (ATP 966) 7:5, 6:1 ning tagas Eestile matšivõidu.

Paarismängus olid koos Raisma ja Zopp, kes alistasid kõigest 54 minutit kestnud kohtumises 60:62 duo Luka Ljuben Andonov - Berk Bugarikj. Seega sai Eesti kokkuvõttes Põhja-Makedoonia üle kindla 3:0 võidu.

Eesti koondisse kuuluvad veel ka Vladimir Ivanov (ATP 821) ja Kristjan Tamm (ATP 886).

Eestiga samasse alagruppi kuuluvad ka Montenegro ja Läti. Grupi kaks paremat kindlustavad pääsu II grupi üleminekumängudele.

Kuula "Matšpalli" podcastist, milliste eesmärkide ja mõtetega Eesti meeskond Davis Cupile siirdus!