Busch: kui Kanepi on vormis, pakume igaühele tasavägist heitlust

 (11)
Kaia Kanepi
Foto: Ilmar Saabas

Maailma 12 parema hulka jõudnud Eesti tennisenaised lähevad 24.–25. aprillil võõral väljakul toimuvale matšile vastu lootuses, et kodupubliku ees tulevad Belgia eest välja ka hiljuti tippsporti naasnud endised maailma esireketid Justin Henin ja Kim Clijsters.

„Ehk on uus hingamine neid ka teisi mõtteid mõlgutama pannud ning nad soovivad koduseinte vahel Belgia kaheksa sekka aidata," lausus Eesti naiskonna kapten Rene Busch, kirjutab Eesti Päevaleht.

Viimasel ajal on Fed Cupil Belgia au kaitsnud Yanina Wickmayer (WTA 15.) ja Kirsten Flipkens (WTA 81.), kes läinud nädalavahetusel said napi 3:2 võidu Agnieszka Radwanska (WTA 8.) ja Marta Domachowskaga (WTA 135.) esindatud Poola üle.

Kui Kaia Kanepi ja Maret Ani aprillikuisteks võistluspäevadeks tippvormi saavutavad, olevat Buschi sõnul kõik võimalik. „Kui Kaia on vormis, võime igaühele tasavägist heitlust pakkuda. Eile (üleeile - toim) ütlesin muide Anett Schuttinguga trenni lõpetades, et oleks kihvt, kui saaks Belgia staaridega mängida nende kodus täis tribüünide ees," viitas vähi tähtkujus sündinud Busch oma „seitsmendale meelele".

„Selliste vastasseisude nimel me ju treenimegi. Kuid ennekõike peame keskenduma tervisele ja individuaalsele ettevalmistusele."

Matšpall (Tennis)