Kuigi Kontaveit alustas matši korralikult ning sai tänu Stephensi mitmetele lihtvigadele 2:1 juhtima, lagunes eestlanna mäng seejärel totaalselt. Lihtvigu kogunes lademetes ning paljud neist olid hämmastavalt jämedad: mitmel puhul põrutas Kontaveit palli vaat et tribüünile. Ka kehakeel reetis, et täna ei olnud eestlanna päris tema ise - Eesti esireketi mõtted olid justkui mujal ning sageli ei pidanud Stephens punktide võitmiseks midagi erilist tegema - ründelöögid läksid Kontaveidil väga sageli nihu, ameeriklanna oli samal ajal rahu ise.

Lõpuks sai Stephens koguni 11 geimivõitu järjest ning sammus kindla 6:2, 6:0 võiduga veerandfinaali, kus teda ootab kas Caroline Wozniacki või Darja Kasatkina.