BLOGI | Kanepi pidi Cincinnati turniiri teises ringis maailma 16. reketi paremust tunnistama

(45)
Tennisematsh Anett Kontaveit vs Kaia Kanepi
Kaia Kanepi.Foto: Andres Putting

Eesti tennisist Kaia Kanepi (WTA 46.) kaotas Cincinnati 2,8 miljoni dollari suuruse auhinnafondiga tenniseturniiri kaheksandikfinaalis maailma 16. reketile Ashleigh Bartyle 5:7, 3:6.

Esimeses setis kaotasid mõlemad kiirelt oma servigeimi. Siis murdis Barty taas ja oli setis juba 5:2 ees. Kanepi tuli järgi ning jõudis viigini 5:5. Barty siiski kogus end ja võitis esimese seti 7:5.

Teises setis pääses juhtima Kanepi, kes seisul 2:2 murdis vastase pallingu. Barty vastas kohe servimurdega. Pärast seda Kanepi enam ühtegi geimi ei võitnud ja teise seti võiduga 6:3 kindlustas Barty kogu matši võidu.

Tund ja 27 minutit kestnud kohtumises servis Kanepi kolm ässa vastase nelja vastu. Topeltvigu tegi Kanepi kaheksa, Barty üks.

Barty kohtub veerandfinaalis Simona Halepi (WTA 1.) ja Ajla Tomljanovici (WTA 58.) kohtumise võitjaga.

ENNE MÄNGU:

KAIA KANEPI - ASHLEIGH BARTY
Barty võidab oma geimi ning koos sellega kogu kohtumise 7:5, 6:3. Kaia Kanepi jaoks on paraku Cincinnati turniir läbi.
Barty murrab Kanepi geimi ja on vaid ühe geimi kaugusel matšivõidust.
Bartyl on Kanepi geimis kasutada murdepall seisul 40:30.
Austraallanna võidab oma geimi ja asub setti 4:3 juhtima
Barty suutis kolmanda murdepalli ära kasutada ning viigistas seisu 3:3.
Kanepi murrab Barty geimi ja asub setti 3:2 juhtima!
Kanepi on pääsenud Barty geimis ette 30:0.
Kanepi suudab tasavägise geimi võita. Seis on teises setis 2:2.
Kanepi geimis on seis tasa 30:30.
Austraallanna loovutab oma geimis vaid ühe punkti Kanepile ning asub setti 2:1 juhtima.
Kanepi võidab oma geimi ja teine sett jätkub viigiseisul 1:1.
Kanepi juhib oma servigeimis 30:15.
Barty alustab teist setti hästi ning võidab oma geimi kindlalt.
Teine sett on alanud!
Barty murrab siiski taas Kanepi geimi, millega kindlustab seisuga 7:5 esimese seti võidu.
Barty suudab oma servigeimi hoida. Kanepi peab nüüd oma geimi võitma, et mitte esimest setti kaotada.
Kanepi tuleb raskest seisust välja ja võidab oma geimi! Seis on tasa 5:5.
Bartyl oli kasutada kaks settpalli, aga Kanepi päästis need. Kanepi geimis seis 40:40.
Kanepi murrab tagasi. 4:5.
Kanepil on seisul 40:0 kasutada kolm murdepalli.
Kanepi võidab oma servigeimi.
Barty hoiab oma geimi kindlalt ning juhib juba 5:2.
Barty murrab taas Kanepi geimi. Austraallana on ees 4:2.
Bartyl on Kanepi geimis kasutada kolm murdepalli seisul 40:0
Barty võitis oma geimi kindlalt ja juhib taas esimest setti. 2:3.
Kanepi võidab oma geimi ja viigistab seisu. 2:2.
Kanepi on oma servigeimis ees 40:15.
Kanepi murrab kohe tagasi! 1:2.
Barty murrabki Kanepi geimi ja asub juhtima 2:0.
Bartyl on kasutada Kanepi geimis murdepall.
Barty võidab oma geimi kindlalt.
Mängu alustab Barty oma servigeimiga.
Kohtumine on alanud!
Tervist tennisesõbrad! Varsti peaks algama Cincinnati tenniseturniiri teise ringi kohtumine Kaia Kanepi ja Ashleigh Barty vahel.

Kanepi kohtub kaheksandikfinaalis 22-aastase austraallanna Ashleigh Bartyga (WTA 16.), kes alistas avaringis tšehhitari Marketa Vondrousova (WTA 102.) 6:3, 7:5.

See mäng peetakse 11. väljaku teise kohtumisena.
Avamäng (meeste paarismäng) algab seal Eesti aja järgi kell 18.00.