35-aastane Kanepi alustas mängu võimsalt ega lasknud Siniakoval avasetis võita ühtegi oma servigeimi. Ainsa geimivõidu sai 24-aastane tšehhitar Kanepi teisel pallingul. Avasetis jäid äralöögid Kanepi kasuks lausa 14:1.

Teine sett algas kolme järjestikuse murdega, millest kaks tegi Kanepi. Kaotusseisult 2:3 Siniakova enam ühtegi geimi ei saanudki ning kaotas mängu kõigest tunni ja kümne minutiga.

Tervet mängu valitsenud ja domineerinud Kanepi lõi viis ässa ja tegi kaks topeltviga, millele serviga hädas olnud Siniakova vastas vaid kahe topeltveaga. Winner`id jäid eestlanna kasuks lausa 26:3!

Kui Kanepi võitis oma esimeselt servilt 70% punktidest, siis Siniakova vaid 33%. Eestlanna realiseeris 14-st murdepallist kuus, Siniakova kasutas ära mõlemad oma murdevõimalused.

Mängu üldpunktid olid Kanepi kasuks koguni 63:36, kuid tegelikult on tänase matši põhjal raske mingeid järeldusi teha, sest Siniakova mäng oli täiesti liimist lahti.

Kanepit ootab teises ringis kohtumine tuneeslanna Ons Jabeuriga (WTA 39.), kes alistas täna Katarzyna Kawa (WTA 125.) 6:2, 7:6 (6).

Eesti esireket Anett Kontaveit (WTA 21.) alustas suurturniiri samuti edukalt, võites avaringis Daniele Collinsit (WTA 55.) 5:7, 6:2, 6:2. Teises ringis ootab Kontaveiti ees sloveen Kaja Juvan (WTA 113.).