Koos paarilise Andrea Petkoviciga alistati esimeses ringis Argentina-Saksamaa tandem Maria Irigoyen / Carina Witthöft 6:4, 6:3.Mäng algas kahvatult ja avasetis jäädi taha 1:4. Vastased murdsid Kanepi / Petkovici servigeimi kahel korral järjest. Siis aga toimus pööre. Seni varjus olnud Kanepi ja Petkovic said ohjad enda kätte ning võitsid viis geimi järjest. Avasett neile 6:4.

Teises setis püsis tasakaal seisuni 3:2. Siis õnnestus Kanepil ja Petkovicil vastaste serv murda ja ette pääseda 4:2. Kusjuures eelnevalt oldi suures hädas oma servigeimi hoidmisega, pareerida tuli koguni kolm murdepalli.

Matš kestis üks tund ja neli minutit. Serviässad võitjate kasuks 3-1, murdepallid 4/8 ja 2/6. Üldpunktid jagunesid 60-53. Ei midagi lihtsat, aga lõpp hea, kõik hea.