Kolm ässa löönud Kontaveit realiseeris 12-st murdepallist kuus ning tegi üheksa äralööki enam kui Juvan (25:16). 19-aastane sloveenlanna sai murdevõimalusi kuus ja kasutas neist ära kolm, sundimata vigu tegi ta 21 Kontaveidi 14 vastu.

Avasetis pääses Kontaveit kiiresti 3:0 ette, kuid sama kiiresti tema edu ka sulas ja tabloole tuli 3:3. Kaheksandas geimis suutis eestlanna uuesti murda, ent andis siis kohe oma servigeimi käest. Järgmine geim kuulus aga taas Kontaveidile, kes kindlustas avaseti võidu 6:4.

Teises setis murdis Kontaveit kaks esimest vastase pallingugeimi ja pääses 4:0 juhtima. Seda vahet nooruke sloveenlanna enam tagasi mängida ei suutnud.

Kontaveidi järgmine vastane on 24. asetusega poolatar Magda Linette, kas mängis täna suurte raskustega üle Montenegro tennisisti Danka Kovinici (WTA 92.) 6:1, 6:7 (2:7), 7:6 (7:4). Otsustava seti kiires lõppmängus oli poolatar veel kaotusseisus 2:4, kuid sai siis viis punkti järjest. See mäng kestis kaks tundi ja 56 minutit.

Esimeses ringis alistas Kontaveit ameeriklanne Daniele Collinsi (WTA 55.) 5:7, 6:2, 6:2.