Kaks tundi ja 26 minutit kestnud kohtumine algas Kanepile raskelt, sest Rybarikova murdis kohe eestlanna servigeimi. Kanepi sai peaegi vastase pallingu tagasi, viigistades seisu 2:2-le, kuid avaseti viimased neli geimi kuulusid Rybarikovale.

Teises setis suutsid mõlemad mängijad hoida Kanepi 5:4 eduseisuni oma pallingugeimi. Seejärel murdis eestlanna Rybarikova servi ja võitis seti. Kolmas sett oli analoogne teisele. Kanepi teenis seisul 4:3 murdepalli, mille ka realiseeris.

Teises ringis kohtub Kanepi (WTA 21) sakslanna Julia Görgesiga (WTA 38), kes oli 6:3, 4:6, 6:3 üle rumeenlanna Edina Gallovits-Hallist (WTA 78).

3. sett:

6:3 Kanepi läheb ette 30:0, ent laseb Rybarikoval viigistada. Geimi ja kaks viimast punkti siiski eestlannale!

5:3 Kanepi saab murdepalli, mille ka realiseerib! Eestlanna peab nüüd oma servigeimi hoidma, et pääseda teise ringi!

4:3 Võistluste ametlikul kodulehel oli seisu edastamisel tõrge. Igatahes Kanepi juhib setti.

3:2 Kanepi on ees 40:10, annab siis vastasele punkti, enne kui võidab geimi.

2:2 Rybarikova juhib 30:0, 40:30 ja võidab geimi.

2:1 Kanepi loovutab vastasele ühe punkti.

1:1 Seisul 30:40 on Kanepil kasutada murdepall, mis jääb siiski realiseerimata.

1:0 Ka kolmas sett algab Kanepi servigeimiga. Seisul 40:40 kaks punkti eestlannale ja ühtlasi kogu geim.

2. sett:

6:4 Kanepil on vastase servil kasutada kaks settpalli, millest teise ta ka realiseerib!

5:4 Kanepi jääb 15:30 kaotusseisu, aga võidab järgmised kolm punkti ja kogu geimi.

4:4 Vahelduvad viigiseisud 15:15, 30:30 ja 40:40. Geimi võidab Rybarikova.

4:3 Kanepi annab 40:15 eduseisul vastasele ühe punkti, aga võidab seejärel geimi.

3:3 Kanepi jääb 0:40 taha, kuid võidab kaks järgmist punkti. Geim siiski Rybarikovale.

3:2 Kanepi juhib 30:15 ja 40:30 ning võidab geimi.

2:2 Rybarikova loovutab Kanepile ühe punkti.

2:1 Kanepi mängib taas 40:0 edu maha. Rybarikova teenib ka murdepalli, geim siiski lõpuks eestlannale.

1:1 Kanepi tuleb välja 15:40 kaotusseisust, kuid geimi võita ei suuda.

1:0 Teine sett algab Kanepi servigeimiga. Eestlanna läheb 30:0 ja 40:15 juhtima ning võidab geimi.

1. sett:

2:6 Rybarikova loovutab Kanepile vaid kaks punkti ja võidab avasetis kindlalt.

2:5 Kanepi jaoks taas raske geim. Seis on 30:30 ja 40:40 ning Rybarikova murrab taas eestlanna pallingu.

2:4 Rybarikova juhib 40:15, Kanepi aga viigistab. Geim ikkagi Rybarikovale.

2:3 Kanepi läheb kiirelt 40:0 ette, ent laseb Rybarikoval seisu tasakaalustada. Viigiseis vaheldub veel mitmel korral, lõpuks võidab geimi Slovakkia tennisist.

2:2 Kanepi ei anna seisul 0:15 vastasele punktigi ja murrab pallingu!

1:2 Kanepi jääb nagu avageimis 0:30 ja 15:40 taha. Seekord õnnestub eestlannal viigistada. Pikaks veninud geim lõpuks Kanepile.

0:2 Rybarikova läheb oma esimest servigeimi 40:0 juhtima. Kanepi võtab punkti tagasi, ent see on ka kõik.

0:1 Mäng algab Kanepi servigeimiga, kus eestlanna jääb 0:30 ja 15:40 kaotusseisu. Kanepil geimi paraku päästa ei õnnestugi.

Enne mängu:

Mäng algab esmaspäeval Eesti aja järgi kell 2.00. Delfi vahendab kohtumise kulgu operatiivselt.

Kanepi ei ole varem 22-aastase Rybarikova (WTA 104) vastu kunagi mänginud. Avaringi võidu korral kohtub Kanepi teises ringis paari Julia Görges (Saksamaa, WTA 38) - Edina Gallovits-Hall (Rumeenia, WTA 80) võitjaga.

Kolmandas ringis võib eestlanna vastaseks tulla 14. asetusega venelanna Maria Šarapova (WTA 16) ja neljandas ringis ameeriklanna Venus Williams (WTA 5).