Team Haanja tragikoomiline viimane postitus: siit saame ainult paremaks minna

 (27)
Team Haanja viimaseks jäänud postitus lubab, et siit saab ainult paremaks minna.
Team Haanja viimaseks jäänud postitus lubab, et siit saab ainult paremaks minna.Foto: Ekraanitõmmis, teamhaanja/Instagram

Nüüdseks on selge, et dopingut tarvitasid vähemalt kolm Team Haanja liiget. Veredopingu kasutamist on tunnistanud Karel Tammjärv, Andreas Veerpalu ja Algo Kärp. Juba koheselt sai selgeks, et tiimi aastas paarisaja tuhande euroga toetanud Merko tõmbab edasiseks sellest ettevõtmisest rahad välja. Sellega on sisuliselt selge, et Team Haanja tegevus on igaveseks läbi.

Praeguseks ongi nii, et tiimi koduleht on eksisteerimise lõpetanud. Samas võistkonna Facebooki ja Instagrami leheküljed on veel mõlemad üleval. On üsnagi loomulik, et uusi positusi ei ole sinna tehtud. Viimaseks jäänud postitus on mõlemad nüüdseks omandanud aga üsnagi tragikoomilise tähenduse.

Nimelt on viimaseks sissekandeks jäänud meeste 15+15 km suusavahetusega sõidu kajastamine. Seal tuli Tammjärv Eesti parimana üle lõpujoone 27. kohal. Veerpalu oli selles sõidus eelviimane lõpetaja ning sai 57. koha.

„Karel Tammjärv Seefeldi MM-i 30 km suusavahetusega sõidus 27. koht. Siit saame ainult paremaks minna,“ kirjutati mõlemas postituses ning lisati pingul muskliga emotikon.

Nagu reaalsuses selgus, siis paremaks ei saanud sealt midagi minna ning tundub, et edaspidi läheb aina hullemaks.

Team Haanja viimane postitus Facebookis. Foto: Ekraanitõmmis, Team Haanja/Facebook
Team Haanja koduleht on kadunud ajaloo prügikasti. Foto: Ekraanitõmmis