Ränkel võitis maratonil esikoha ajaga 1:55.48, Kilp kaotas talle minuti ja 14 sekundiga. Poodiumi kolmanda astme hõivas Tartu Maratoni parim eestlane Martti Himma (+1.53).

Naistest sai esikoha Tatjana Mannima, kes oli üldkokkuvõttes 20. (aeg 2:08.27), teiseks tuli Anette Veerpalu, kolmandaks Triin Ojaste.

“Raske oli, selle hooaja teine pool on üldse väga raske olnud,” rääkis Ränkel pärast finišit. Mees lisas, et läks täna võidu peale, kuna tegemist on siiski Eesti võistlusega. “Väga kodused on Haanja rajad, elan 13 kilomeetrit eemal siit. Kui kodus olen, treenin ikka siin ja täna teadsin ka igat nurka.

Eesoleva hooaja kohta lisas Ränkel, et on hetkel kahevahel, kas osaleda Eesti Meistrivõistlustel või Estoloppeti viimasel etapil. “Tõenäoliselt olen ikkagi Estoloppetile tulemas,” sõnas ta.