Petter Northugi ja tema koondisekaaslase nali põhjustas pahameeletormi

 (22)
Petter Northug
Petter Northug AFP

Norra murdmaasuusatajad Chris Jespersen ja Petter Northug tekitasid teisipäeval väiksemat sorti skandaali, kui postitasid Instagrami ühe naljapildi.

Nimelt avaldas Jespersen oma Instagrami lehel pildi endast ja Northugist, kusjuures juhilubadeta Northug istus tema auto roolis. Kuna pahameeletorm läks Norras liiga suureks, otsustas Jespersen pildi eemaldada.

"Ma saan ainult vabandada. See läks pisut üe piiri. Alati pole kerge aru saada, kust see piir läheb. Ma arvan, et enamus võttis seda pilti naljana, kuid mitte kõik," põhjendas Jespersen pildi eemaldamist.

Northug leidis samas, et vabandamiseks polnud mingit põhjust. "Jespersen on argpüks, et ta pildi kõrvaldas," teatas Northug Norra telekanalile TV2.

Northug jäi juhilubadest viieks aastaks ilma eelmisel suvel, kui sõitis oma Audi A7-ga Trondheimis teelt välja vastu teepiiret. 1,65-promillises joobes norralane põgenes sündmuskohalt ja jättis viga saanud sõbra autosse. Hiljem Northug valetas politseile, öeldes, et avarii ajal oli roolis hoopis tema sõber.