Hattestad edestas finišijoonel napilt venelast Aleksei Petuhhovi ja kaasmaalast Paal Golbergi, fotofiniši vaatamise järel anti teine koht siiski Petuhhovile ja kolmas 21-aastasele Golbergile.

Neljandaks jäi soomlane Anssi Pentsinen (+1,6), viiendaks suusakepi murdnud rootslane Teodor Peterson (+2,3) ja kuuendaks itaallane Federico Pellegrino (+7,4).

Naistest võitis ameeriklanna Kikkan Randall venelanna Natalia Matvejeva (+0,4) ja šveitslanna Laurien van der Graafi (+1,0) ees. Napilt jäid poodiumilt välja kanadalanna Chandra Crawford (+1,2) ja rootslanna Hanna Brodin (+1,9). Viimasena ületas finišijoone kukkumise üle elanud soomlanna Riikka Sarasoja-Lilja (+14,4).

Randallile oli see karjääri neljas etapivõit.

Ükski Eesti meessuusataja kvalifikatsioonist edasi ei pääsenud, naistest sai veerandfinaalis viimaseks jäänud Triin Ojaste 28. koha.