ETV näitab tänavu kolme murdmaasuusatamise MK-etappi

 (17)
ETV näitab tänavu kolme murdmaasuusatamise MK-etappi
Foto: Taavi Arus

Rahvusringhääling lükkab ümber Delfis Igor Gräzini esitatud väite, et ERR enam suusaliiduga koostööd ei tee. ETV ekraanile jõuab nii Otepää MK-etapp kui ka ülekanded kahelt Soomes toimuvalt etapilt, vahendab ERR-i spordiportaal.

Eesti Rahvusringhäälingu meediasuhete juhi Anneli Tõevere-Kauri sõnul näeks ERR koostööd suusaliiduga mõistagi paremas valguses, kui avalikkust eksitanud dopingujuhtumist rääkida ei tuleks.

"Spordialaliidu juhtorganid ja selle liikmed on küll koosluse siseasi, kuid organisatsioonisisestel otsustel on välised mõjud, eriti suhetes avalik-õiguslike ja teiste avalikest fondidest rahastatud asutustega. Avalik-õiguslik ringhääling peab usaldusväärsust oluliseks ning tähtis on ka partnerite usaldusväärsus," toonitas ta.

Rahvusringhäälingu nõukogu liige Igor Gräzin ütles täna Delfile, et kuna suusaliit ründas pressi ning valetas ajakirjanikele, siis selle organisatsiooniga enam koostööd ei tehta, lisades, et ERR kajastab ning reklaamib edaspidi küll Otepää MK-etappi, ent ignoreerib suusaliitu.

Refereeritud artikli täistekst ERR-i spordiportaalis

Loe lisaks: Gräzin: suusaliit ründas meid