Tatjana Mannima võitis esmalt naiste klassis 6 km klassikatehnikas mäkketõusu võistluse ajaga 21 minutit ja 23 sekundit. Kati Tammjärv oli samal alal kolmas ajaga 22.45. Meestest sai 10-kilomeetrisel trassil Kaarel Kasper Kõrge kolmanda koha ajaga 32.47, Alvar Ratt oli kuues, Henri Roos seitsmes ja Tomas Kaurson kümnes. Noormeeste M18 vanuseklassis oli Jarmo Kaasiku teine ja Kalev Christopher kolmas, teatas Eesti Suusaliidu koduleht.

Naiste 10 km vabatehnika rolleridistantsil saavutas Tatjana Mannima teise koha, kaotades võitjale, kohalik sportlasele Nancy Okorole 45 sekundit. Kolmandana lõpetas Hanna Britt Laursoo. Eesti meeste parimaks jäi uisutehnika 15 km sõidus Siim Sellise kuues koht.

Laupäeval peetud 5 km krossijooksu võistlustel saavutas Kaarel Kasper Kõrge teise koha, kaotades võitjale Veselin Tzinsovile 12 sekundit. Naiste 5 km kiirem oli Mannima, kes edestas teiseks tulnud Nancyt minuti ja 32 sekundiga. Naiste kolmandale kohale jooksis end Tammjärv.