Eestlased on lisaks Sildaru kahele poodiumikohale saanud Uus-Meremaa talimängudel kirja esikoha ka curlingus, kus segapaaride turniiril teenisid esikoha Marie Turmann ja Harri Lill.

Viimati olid eestlase medalile lähedal aga 42 km pikkusel vabatehnikas sõidetud Merino Musteri maratonil. Parima eestlasena sai Viljandi Suusaklubi esindaja Joosep Tammemäe 4. koha (üle finišijoone tuli eestlane viiendana, kuid teda edestas ka naiste võitja Jessica Diggins ehk Tammemäele meeste konkurentsis 4. koht).

Meeste seas võidutses ajaga 1:40.33 ameeriklane Simeon Hamilton, kellele järgnesid kaasmaalane Brian Gregg ja austraallane Philip Bellingham. Tammemäe kaotas võitjale 11 minuti ja 40 sekundiga.

Naiste esikolmikusse jõudsid ameeriklannad Jessica Diggins (1:51.42), Hannah Dreissigacke ja Britta Clark.

Poole lühemal võistlusmaal võidtses meeste seas kohalik suusamees Campbell Wright ning naiste konkurentsis oli parim ameeriklanna Caitlin Gregg.

Murmaasuusatamise võistlusest võtsid osa Austraalia, Walesi, Saksamaa, Prantsusmaa, Šveitsi, Soome, USA, Jaapani, Argentina, Singapuri, Venemaa, Itaalia, Kanada, Hong Kongi, Maroko ning Eesti suusatajad.