Kanadalaste esimese kolmandiku võiduvärava tegi ajal 10,13 Joe Thornton.

Teisel kolmandiku kolmandal minutil viskab litri sakslaste väravasse Shea Weber. Värava kinnitamiseks läheb vaja ka videokordust. Ning juba neljandal minutil teeb Jerome Iginla seisuks 3:0. Iginla tegutseb taas üheksandal minutil — Kanada juhib juba 4:0. Neli minutit enne kolmandiku lõppu suudab Marcel Goc siiski ühe värava sakslaste poolt vastu lüüa ning kolmandik lõppeb seisul 4:1.

Viimast kolmandikku polnud kestnud veel kaht minutitki, kui juba Sidney Crosby litri vastase väravasse suunas. Ning Kanada koondise teerull aga sõidab edasi: Mike Richards skoorib seitsmendal minutil, siis said litri väravasse Scott Nyedermayer ja Rick Nash. Kanada juhib veenvalt 8:1. Manuel Klinge lööb sakslaste poolt veel ühe auvärava ja mäng ongi läbi.

Kanada kohtub veerandfinaalis Venemaaga.