Kohus saatis olümpiavõitja viinaravile

 (5)
Shaun White
Shaun WhiteAFP/Scanpix

Nashville`i kohus otsustas hotellis vandaalitsenud lumelaudur Shaun White`ile määrata karistuseks ühiskondlikult kasuliku töö, kahjude hüvitamise ja kohustuse minna viinaravile.


Kuna kahekordse olümpiavõitja advokaat suutis kohtule ära tõestada, et ameeriklane oli alles hiljuti käinud viinaravil, jäeti see kohustus lõplikust kohtuvälisest kokkuleppest välja, teatab AP.

Lumelauduril oli valida, kas lisaks kulude hüvitamisele minna 42 päevaks vangi või teha 24 tundi ühiskondlikku tööd. White valis viimase kasuks. Ameeriklane peab oma töötunnid ära tegema hiljemaks järgmise aasta 25. jaanuariks.

White sattus kohtu alla, sest jõi ennast septembri keskel ühes Nashville`i hotellis täis ja hakkas vandaalitsema.  Ameeriklane peksis puruks hotelli telefoni ja käivitas tuletõrjealarmi, mille tõttu kõik inimesed hotellist evakueeriti.

White võitis olümpiakulla nii 2006. aastal Torinos kui 2010. aastal Vancouveris.

Kasutad reklaamiblokeerijat.

Sisu mugavamaks tarbimiseks
telli Delfi Kogupakett või reklaamivaba pakett.

Kogupakett
1€ / kuus*
Sisaldab 11 Eesti tippväljaande tasulist sisu, vähem bännerreklaame, saad jagada kuni 4 kasutajaga.
* Esimene kuu 1 €, edasi 9,99 €
Reklaamivaba pakett
2,99€ / kuus
Saad lugeda tasuta sisu ilma bännerreklaamideta. Ei sisalda tasulise sisu lugemisõigust.
 
Lisan erandi. Vaata AdBlock juhist siit
ja AdBlock Plus juhist siit.
Mõistame, et käid meie juures uudiseid lugemas, mitte reklaame vaatamas. Reklaamidest sõltub meie sissetulek ja see võimaldab meil pakkuda sulle soodsalt head ajakirjandust.