Zahkna jättis nelja tiiru peale kolm märki üles kolmandas tiirus ning finišeeris 7,1 sekundit enne leedulast Karol Dombrovskit, kes läks kolmandas tiirus samuti kolmele trahviringile. Kolmandana ületas finišijoone leedulane Tomas Kaukenas (0+0+2+1), kes kaotas Zahknale 12,4 sekundiga.

Eesti meistrivõistluste arvestuses tuli hõbemedalile Kristo Siimer (0+2+1+1), kes lõpetas 14,7 sekundit peale Zahknat. Pronks kuulus viiendana finišeerinud MTÜ Kagu Biathloni klubi esindajale Mart Všivtsevile (0+0+1+0; +51,8).

Täielikult põrusid laskmisel aga koondise mehed Kalev Ermits ja Raido Ränkel, kes pidid ette võtma vastavalt üheksa ja kümme trahviringi ning lõpetasid alles kohtadel 10 ja 11. Üle lõpujoone tuldi praktiliselt kõrvuti. Ermits kaotas võitjale 2.22,1, Ränkel ühe kümnendiku rohkem.