Otepää laskesuusatamise IBU karikasarja etapil osalevad 35 riigi sportlased

 (1)
Eesti Meistrivõistlused Laskesuusatamises 29.12.16, mehed
Foto: Anni Õnneleid

7.-12. märtsini toimub Otepääl Tehvandi Spordikeskuses laskesuusatamise IBU karikasarja hooaja viimane etapp, millest tänase seisuga võtab osa ligi 300 sportlast 35 riigist. Osalejate arv ületab selgelt IBU karikasarja keskmise.

Eesti Laskesuusatamise Föderatsiooni president Aivar Nigoli sõnul on suur osalejate arv positiivseks üllatuseks. “Vaadates varasemaid IBU Cup võistlusi, siis keskmine osalejate arv jääb enamasti 200 piirimaile,” sõnab Nigol ja lisab, et Otepää starti oodati esialgu samas suurusjärgus osalejaid. “Kuna aga tegemist on hooaja viimase etapiga ja meile lisandus terve võistluspäev, siis arvata võib, et suure arvu põhjus ongi selles.".

Föderatsiooni presidendi sõnul selguvad Otepääl karikasarja parimad, mistõttu püüavad riigid välja panna oma parimad koosseisud. “Tullakse ikkagi karikasarja võidu eest võitlema,” kinnitas ta.

Nigol tõdeb, et suur osavõtjate arv näitab võistluste kõrget taset. “Kokkuvõttes on väga meeldiv tõdeda, et meie võistlusest plaanib osa võtta nii suur arv sportlasi ja esindatud on nii palju erinevaid riike,” rõõmustab Nigol ning kutsub kõiki spordisõpru märtsis Tehvandi staadionile omadele kaasa elama.

Laskesuusatamise IBU karikasarja hooaja viimane etapp toimub Otepääl Tehvandil 7.-12. märtsini. Võistlused on kõigile pealtvaatajatele tasuta.

Seotud lood:

Rohkem informatsiooni leiab siit: http://otepaa.biathlon.ee/

Osalevad riigid:
Austria
Belgia
Bosnia & Hertsegoviina
Valgevene
Bulgaaria
Kanada
Horvaatia
Tšehhi
Taani
Hispaania
Eesti
Soome
Prantsusmaa
Suurbritannia
Saksamaa
Ungari
India
Itaalia
Kashastan
Korea
Läti
Leedu
Moldova
Makedoonia
Norra
Poola
Rumeenia
Venemaa
Sloveenia
Serbia
Slovakkia
Rootsi
Türgi
Ukraina
USA