Miks Tobreluts ja Lessing Oberhofi MK-etapilt eemale jäid?


Laskesuusatamise 20km.ROLAND LESSING
Roland LessingFoto: Delfi/Eesti ajalehed

Saksamaal Oberhofis toimunud laskesuusatamise MK-etapist jäid eemale Roland Lessing ja Indrek Tobreluts, kes tegid samal ajal trenni Eestis ning naasevad MK-karusellile sel nädalal Ruhpoldingus.

Eesti Laskesuusatamise Föderatsiooni peasekretär Kristjan Oja selgitas, et otsuse Lessingu ja Tobrelutsu asemel Oberhofis starti lasta teised mehed tegi peatreener Maris Cakars. Kuidas jätkub hooaeg Oberhofis MK-debüüdi teinud Kalev Ermitsal, pole veel teada.

Lessing ja Tobreluts treenisid eelmisel nädalal Otepääl ning sõidavad juba täna Ruhpoldingusse, kus neljapäeval on kavas meeste teatesõit. Eesti teatenelikusse kuuluvad seal veel Kauri Kõiv ja Daniil Steptšenko. Sama koosseisuga sõidetakse ka järgmisel nädalal Anterselvas.

Eesti naistest on Ruhpoldingu etapile minemas Grete Gaim, Darja Jurlova, Kristel Viigipuu ja Johanna Talihärm. Täna selgub, millises seisus on seljahädaga uuringutele minev Kadri Lehtla.

MK-sarja viies etapp Ruhpoldingus algab kolmapäeval kell 15.30 naiste teatesõiduga. Reedel on kavas naiste ja laupäeval meeste individuaalsõit ning pühapäeval jälitussõidud.