Bö läbis kõik neli lasketiiru puhaste paberitega ja edestas finišis teise koha saanud sakslast Arnd Pfeifferit 19,2 sekundiga. Kolmandana ületas finišijoone Benedikt Doll (2; +38,0), vahendab ERR Sport.

Hiilgav Bö võitis lõppenud hooajal toimunud 25 individuaaldistantsist koguni 16, ühtlasi sai Böst esimene laskesuusataja, kes võitis lisaks MK-sarja üldarvestusele ka kõik väikesed gloobused.

1262 punkti kogunud norralase järel saavutas üldarvestuses teise koha venelane Aleksandr Loginov (854), kellele järgnesid prantslased Quentin Fillon Maillet (843) ja Simon Desthieux (831). Parima eestlasena sai hooaja jooksul 54 punkti kogunud Kalev Ermits 60. koha, Roland Lessing (30) oli 70. ja 17 silma teeninud Rene Zahkna 84.