Kadri Lehtla tülist: ei tea, mis ma valesti tegin

 (33)
Kadri Lehtla tülist: ei tea, mis ma valesti tegin
.

Kadri Lehtla avaldab oma blogisissekandes, et ei suuda mõista, miks koondise peatreener Maris Cakars eelnevalt kokkulepitud MK-etapile teda kaasa ei võta.

"Alguseks väike selgitus minu Hantõ sõidu kohta, et ei oleks arusaamatusi. Koondise peatreener väitis ajakirjandusele, et tal pole minu soovidest aimugi, mis aga ei vasta tõele. Detsembri lõpus oli Otepääl kohtumine peatreeneriga, kus teatasin kõigist MK-etappidest millistel soovin osaleda, sealhulgas Hantõ. Tõlgina oli härra president isiklikult, kes ka kõik üles kirjutas. Järgmiseks, tuli 16.02 minu (ja ka kõigi sportlaste, abipersonali, treenerite, juhatuse liikmete) postkasti kiri, kus ma olen ilusti Hantõ nimekirjas," kirjutas Lehtla blogisissekandes. "Kahjuks aga sõitu Hantõsse ei toimunud. "Ei tea, mis ma valesti tegin, aga nüüd vist jääb sõitmata."

Lehtla võttis kokku ka kolmapäevase sõidu, kus sai 22. koha. "Viimane ring oli kole kannatamine. Tõusudel püüdsin sammu nii pikaks venitada kui veel vähegi jõudsin. Finišis oli jälle tunne, et pea ja süda lõhkevad koos. Karm. Koht tuli 22. Kolme trahviga pole see sugugi paha. Sõit oli hea. Aga tean, et suudan tiirus paremini toime tulla! See MM ei läinud küll aiataha, aga polnud ka see, mida ootasin."

Loe täispikka Lehla blogisissekannet SIIT.