Kõik neli eestlast mahtusid finišis 14 sekundi sisse. Võitjaks tulnud sakslasele Simon Schemppile 2.23,5-ga kaotanud Kauri Kõiv sai meie meestest parimana 65. koha. Oma tänase ainsa möödalasu tegi ta lamadestiirus. Koht jälitussõidus jäi 11 sekundi kaugusele, vahendab biathlon.ee.

Kalev Ermitsa šansid rikkusid kolm lamadestiirus tehtud möödalasku. Ka püstitiirus jäi üks märk tabamata ning 67. kohast (+2.25,9) enamat ei tulnud.

Roland Lessing pidi käima ühel trahviringil ning sai kohe Ermitsa järel 68. koha (+2.28,6).

ka Martin Remmelgal tuli sõita üks trahviring. Tal tuli 102 mehe konkurentsis leppida 74. kohaga (+2.40,2)

Schempp ületas finišijoone ajaga 23.02,5. 41aastasel laskesuusalegendil Ole Einar Bjørndalenil (Norra) jäi oma karjääri 96. MK-sarja etapivõit vaid 15,2 sekundi kaugusele, kolmandaks tuli Venemaa sportlane Jevgeni Garanitšev (+ 25,1). Esikolmikumehed ei eksinud tiirus kordagi.