Naistest Hantõ-Mansiiskis kõik kolm sõitu võitnud Soukalova ei eksinud täna tiirus kordagi ja lõpetas 12,5 km distantsi ajaga 38.22,4. Teiseks tuli prantslanna Marie Dorin Habert (+11,2; 1) ja kolmandaks soomlanna Kaisa mÄkäräinen (+22,9; 2), kirjutab biathlon.ee.

MK-sarja üldvõit läks naistest täna 13. koha saanud norralanale Tora Bergerile, kes kogus 1234 punkti. Teise koha saanud valgevenelanna Darja Domratšova kaotas Bergerile 300 ja kolmandaks tulnud sakslanna Andrea Henkel 378 punktiga.

Eesti parimana oli Kadri Lehtla 21 punktiga 77. Punkte teenis 101 naist.

MK-sarja viimase võistlusena kavas olnud meeste 15 km ühisstardiga sõidus pani oma hooajale kuldse punkti Martin Fourcade. Prantslase tänane lõpuaeg oli ühe möödalasu juures 41.51,4. Teiseks tulnud Dominik Landertinger (Austria) kaotas Fourcade’ile 13,9 ja kolmanda koha saanud Emil Hekle Svendsen (Norra) 17,3 sekundiga. Nemadki tegid ühe möödalasu.

MK-sarja kokkuvõttes oli Fourcade’i võit mäekõrgune: ta kogus 1248 punkti Svendseni 827 vastu. Kolmandaks tuli 715 punktiga Landertinger.

101 punktisaaja sekka mahtus ka kolm Eesti meest: Indrek Tobreluts oli 25 punktiga 76., 15 punkti kogunud Kauri Kõiv jagas 84.-86. kohta ja kolm punkti teeninud Daniil Steptšenko 96.-97. kohta