VIDEOBLOGI | Kelly Sildaru avaldas emotsionaalse ülevaate X-Mängudel juhtunud õnnetust kukkumisest, mis võttis tal pisarad silma

 (39)
Kelly Sildaru.
Kelly Sildaru.Foto: Argo Ingver

Freestyle-suusataja Kelly Sildaru jaoks kujunesid tänavused Aspenis peetud X-Mängud nukraks, sest ta vigastas Big Airi võistluse soojendusel põlve ega saanud end ühelgi alal proovile panna. Nüüd avaldas Kelly sellest võistlusreisist videoblogi, kus on näha ka saatuslik kukkumine ja sellele järgnenud pisarad.

"Meil oli Big Airi soojendus. Kõik läks hästi, kuni tahtsin teha paremale poole trikki switch 900 või 1080. Kuna mul polnud piisavalt kiirust, siis tegin vaid 540-kraadise hüppe ja maandusin nukki. Mu põlv sai kukkudes kõvasti haiget ja seetõttu ei saanud ma Big Airis võistelda. Olen väga kurb. Arst ütles, et see võib olla ACL-vigastus, mul endal tekkis sama tunne. Õnneks pole põlv väga paistes. Aga olen siiski üsna löödud," kommenteeris Sildaru pärast saatuslikku kukkumist.

Kodumaale jõudes sai Kelly õnneks arstidelt lohutust, sest selgus, et põlvetrauma (eesmise ristatisideme venitus) osutus algselt kardetust kergemaks ja selle ravi ei nõua operatsiooni.

"Õnneks pole operatsiooni vaja. Taastumine võtab aega 2-3 kuud. Sel ajal ei tohi ma teha suuri hüppeid ja pean olema ettevaatlik. Tunnen, et sellel vlogil on ikkagi õnnelik lõpp. Olen kurb, et ei saanud X-Mängudel võistelda, aga õnneks pole põlvetrauma nii tõsine," lausus Sildaru lõpetuseks.

Vaata kõike seda juba lähemalt videoblogist.