Soomlased said 3:0 algedu juba esimese 14 minutiga, mil sihile jõudsid Valtteri Filppula, Topi Jaakola ja Ville Lajunen. Põhjanaabrite kaks esimest väravat sündisid seejuures kõigest kahe minuti ja 41 sekundi jooksul.

Tšehhid alustasid võimsat tagasitulekut lõpukolmandiku keskel, kui Roman Horak viskas arvulisest ülekaalust 1:3. Kui normaalaega jäi mängida pisut üle kahe minuti, vähendas Radko Gudas vahe minimaalseks ning kõigest 23 sekundit hiljem viskas Jan Kovar ka viigivärava.

Lisaajal olid paremad võimalused soomlastel, ent väravani ei jõutud. Karistusvisete seerias tõi tšehhidele võidu Robin Hanzli, kes suutis ainsana litri võrku saata.

Soome on B-alagrupis kolme vooru järel nelja punktiga neljandal kohal, punkti enam kogunud Tšehhi jagab mängu vähem pidanud Šveitsiga teist kohta.

Teises hilisõhtuses mängus kaotas Rootsi meeskond USA-le 3:4 (3:2, 0:1, 0:1), kuigi pääses kolmel korral juhtima. Ameeriklaste võiduvärava viskas 52. minutil J. T. Compher. Kaks väravat said kirja Johnny Gaudreau (USA) ja Elias Lindholm (Rootsi).

USA (6p) tõusis A-grupis Läti kõrvale teist kohta jagama, Rootsi (4p) on neljas. Lätil on seejuures peetud vaid kaks mängu.