Venemaa alistas 3:1 Läti koondise. Läti pääses kohtumist juhtima ja võitis avakolmandiku 1:0. Teisel perioodil viskasid venelased kolm vastuseta väravat. Kuna viimasel kolmandikul kumbki meeskond rohkem tabamusi kirja ei saanud, läks venelastele kirja 3:1 võit.

Kui Venemaal on kirjas täisedu ehk viis võitu, siis Lätil on sama kohtumiste arvuga tabelis kaks võitu ja kolm kaotust.

A-alagrupi kohtumises näitas võimu USA, kes oli 7:1 parem Taanist. Kohtumine otsustati ära avakolmandikul, mille ameeriklased võitsid 4:0. Teine kolmandik möödus juba tasavägisemalt, periood kuulus USA-le 2:1. Viimasel perioodil sai USA kirja veel ühe värava, mis vormistas neile 7:1 võidu.

Nelja võidu ja ühe kaotusega hoiab USA A-alagrupis Soome ja Saksamaa järel kolmandat kohta. Taani (2 võitu, 3 kaotust) hoiab kuuendat positsiooni.

Täna ootab veel MM-il ees neli kohtumist. Kanada läheb vastamisi Saksamaaga ja Itaalia Norraga. Veel mängivad omavahel Suurbritannia ja Slovakkia ning Šveits - Rootsi.