Šveits läks 5. (Fabrice Herzog) ja 11. minuti (Joel Gennazi) väravatest 2:0 juhtima. Avakolmandiku viimasel minutil muukis arvulisest ülekaalust šveitslaste värava lahti Juuso Hietanen. Viigiväravani jõudis samuti ühemehelise enamuse realiseerinud Mikko Rantanen 48. minutil.

Kui lisaajast oli möödas 2 minutit ja 24 sekundit, päästis Soomele võidu Valtteri Filppula. Mõlemad meeskonnad sooritasid mängu peale 27 pealelööki.

Šveits jätkab B-alagrupis 12 punktiga kolmandal, viimasest veerandinaali kohast kinni hoidev Soome 11 punktiga neljandal kohal. Viimases alagrupimängus kohtub Soome teisipäeval tabeliliidri Kanadaga, kel homme seisab veel ees matš viienda koha omaniku Norraga (8 p).

A-alagrupis oli Rootsi 4:2 (1:0, 2:0, 1:2) parem Taanist. Rootsi jätkab kolmandal, Taani kuuendal kohal.