Slovakid otsustasid mängu saatuse viimase kolmandiku algusega, kui viie minuti jooksul visati kolm väravat ja kasvatati eduseis 6:2-le.

Turniiri ühe võidu ja kolme kaotusega alustanud Slovakkial on nüüd 6 punkti, mis annab A-grupis viienda koha. Kodumeeskonna edasipääsulootused pole aga veel kadunud, sest neil on grupi favoriitidega mängitud ning ees seisavad veel kohtumised Taani ja Suurbritanniaga.

Teises alagrupis (B) alistas seni punktita olnud meeskondade lahingus Norra 5:3 Austria.

Õhtustes mängudes võitis Soome 5:0 Suurbritanniat ja Tšehhi 8:0 endiselt kuival püsivat Itaaliat. Soomlased tõusid A-alagrupis 13 punktiga liidriks, tšehhid jõudsid mängu vähem pidanud Venemaa ja Šveitsi kõrvale liidrikohta jagama.