Tänases viimases kohtumises Tallinnas võõrustas valitsev Eesti meister Viiking Sport selle aasta uustulnukat hokiklubi Everesti. Selles kohtumises pandi jõuvahekorrad paika kohe esimesel kolmandikul, kui Viiking sport läks juhtima 10:2.

Teisel ja kolmandal kolmandikul viskas kodumeeskond veel tervelt üheksa vastuseta jäänud väravat. Lõppseisuks 19:2 (10:2, 3:0, 6:0), Viiking Sport tegi vastastele tervelt 101 pealeviset!

Viikingite poolelt oli täna resultatiivsem sellel hooajal meeskonnaga liitunud Danil Galimullin, kelle arvele läks täna koguni 7 väravat. Sellega tõusis liiga uustulnuk ka väravate resultatiivsustabelis kindlale esikohale.

Päeva teises kohtumises Kohtla-Järvel läksid vastakuti kohalik Viru-Sputnik ja hokiklubi Panter. Kuigi esimene kolmandik lõppes seisul 0:0, suutis Panter oma mängu peale suruda ja lõppskooriks jäi 7:2 Pantritele.

Laupäevased kohtumised: Viru Sputnik - Everest 16:3 (5:1, 4:1, 7:1), HC Panter - Kalev Välk 1:6 (0:4, 1:1, 0:1).