Avalöögi tegid laupäeval Kohtla-Järvel HC Everest ja Kalev Välk Tartu. Mängu tulemus 18-2 Kalev-Välgu kasuks.

Teises laupäevases kohtumises läksid vastakuti HC Panter ja Viru Sputnik. Need meeskonnad otsustavad omavahel ka viimase play-offi pääseja. Siin tegi suure sammu edasi HC Panter, kes pani jõuvahekorrad paika juba esimese kolmandikuga, kui viskas Viru Sputniku väravasse neli litrit. Lõppskoor selles kohtumises 8-2 (4:0, 2:1, 2:1).

Pühapäeval toimus kaks kohtumist. Esimeses kohtusid Kohtla-Järvel Viru Sputnik ja HC Everest. Selles mängus võttis skooriga 12-7 (3:2, 5:4, 4:1) võidu Viru Sputnik. HC Everest osutas visa vastupanu, mängu suutis Viru Sputnik lõplikult enda kasuks pöörata alles viimasel kolmandikul.

Põnevuslahingut tõotas teine pühapäevane kohtumine, kus Tallinnas läksid vastakuti Viiking Sport ja Narva PSK. Esimene kolmandik lõppes 2:1 Viiking Spordi juhtimisel, seejärel aga näitas valitsev Eesti meister, mis puust meeskonnaga on tegu ja mängu lõppedes olid tablool numbrid 9:1 (2:1, 4:0, 3:0). Võitjate poolelt poolelt tegi supermängu Maksim Ivanov, kelle arvele kogunes tervelt neli väravat.

Täiseduga jätkab meistrivõistluste põhiturniiri Viiking Sport Tallinn, kes on võitnud kõik 17 kohtumist.