Play-off seeria otsustavat seitsmendast kohtumist alustas paremini külalismeeskond Las Vegasest. Kolmanda kolmandiku alguseks olid külalised ees juba 3:0, kui väravad said kirja William Karlsson, Cody Eakin ja Max Pacioretty.

Seejärel algas San Jose tagasitulek, mille alustas Vegase mängija Eakini kümneminutiline karistus. Kodumeeskond suutis nelja minuti jooksul visata koguni neli väravat, kui täpsed olid Logan Couture (2), Tomas Hertl ja Kevin Labanc ning San Jose pääses 4:3 ette. Kuna Vegase mängumees Jonathan Marchessault suutis normaalaja viimasel minutil omakorda seisu viigistada, läks kohtumine lisaajale.

Lisaajal tõi San Jose võistkonnale võidu Barclay Goodrow tabamus. Sharksi edasipääsu teeb veelgi märkimisväärseks ka see, et meeskond oli seerias mängudega 1:3 maas, ent seejärel võideti kolm kohtumist järjest.

San Jose Sharks kohtub veerandfinaalis Colorado Avalanchega.