Lätlased mängisid neljal korral eduseisu maha, kuid said kaks minutit enne kohtumise lõppu 6:4 ette. Ameeriklased vähendasid veel vahet, kuid enam viigistada ei suutnud.

Läti võitis avaperioodi 2:1, kuid alustas viimast kolmandikku 3:3 viigiseisul. Võidu tõid Zemgus Girgensonsi ja Herberts Vasiljevsi väravad vastavalt 54. ja 57. minutil. Brock Nelson tõi ameeriklased poolteist minutit enne kohtumise lõppu värava kaugusele.

Lätlastele oli see kolmas võit ühe kaotuse kõrval ning üheksa punktiga hoitakse hetkel B-grupis Venemaa (12 punkti) järel teist kohta. USA-l on kirjas kaks võitu ja kaks kaotust.

Kanada tõusis 6:1 võiduga Taani üle A-grupi liidriks, olles võitnud kolm kohtumist ja kaotanud Rootsile lisajal. Kanadalastel on kirjas 10 punkti. Taani on grupis eelviimane.