Juba matši teisel minutil kaotusseisu jäänud JYP suutis avakolmandikul viigistada ning Rooba värav teise kolmandiku keskel tõi Jyväskylä meeskonnale vajaliku eduseisu. Matši lõpp läks küll väga pingeliseks, sest JYPi mees Joonas Nättinen sai poolteist minutit enne lõppu kaheminutilise karistuse, kuid eestlase klubi suutis raske olukorra ära kannatada ning hoopis ise litri vastase tühjaks jäetud võrku toimetada, tehes lõppseisuks 3:1.

Väikese pausi järel taas treeneri poolt koosseisu usaldatud Rooba sai jääle kokku kümneks minutiks ning teenis selle jooksul ka ühe kaheminutilise karistuse.

Kaks mängu enne põhihooaja lõppu hoiab JYP tabelis 106 punktiga neljandat kohta, olles sellega juba kindlustanud ka koha veerandfinaalis. Olenevalt viimaste mängude tulemustest võib JYP aga hooaja ka koguni teisel kohal lõpetada.

Rooba jaoks oli eilne värav hooaja kolmandaks tabamuseks, lisaks on eestlane kirja saanud ka kaks söödupunkti. Suure osa hokiaastast pidi mees aga raske peapõrutuse tõttu vahele jätma.