Venelaste väravad lõid avakolmandikul Sergei Andronov, teisel perioodil Nikita Gusev ja lõpuminutil litri tšehhide tühja väravasse saatnud Nikita Zaitsev.

Ameeriklased asusid Soome vastu avakolmandikul 2:0 juhtima (väravad Brady Skjei ja Johnny Gaudreau), kuid soomlased jõudsid teise perioodi lõpuks Harri Pesoneni ja Niko Ojamäki tabamustest viigini. Lisaaja neljandal minutil otsustas mängus saatuse ameeriklase Dylan Larkini soolovärav.

Hilisõhtuses mängus tuli Kanada kahel korral Slovakkia vastu välja kaheväravalisest kaotusseisust ja võitis 6:5, kusjuures Mark Stone`i arvulisest ülekaalust visatud võiduvärav sündis kõigest 1,8 sekundit (!) enne normaalaja lõppu. Rootsi meeskond purustas Norra lausa 9:1.