Soome ja Prantsusmaa kohtumises tuli avaväravat oodata üle poole tunni. Janne Pesonen viis 35. minutil koduperemehed juhtima ning vaid minut hiljem oli täpne Juhamatti Aaltonen. Mõlemale väravale sai söödupunkti kirja senise turniiri punktiliider (3 väravat, 4 söötu) Petri Kontiola.

Kuigi otsustava kolmandiku avaminutil suutis Prantsusmaa ühe värava tagasi visata, viis Ville Viitaluoma peagi soomlased taas kahe väravaga juhtima. 3:1 võit ja 3 punkti niisiis Soomele.

Teises hilisõhtuses kohtumises alistas Rootsi 2:1 Valgevene. Mängu asus juhtima külalismeeskond, kui Konstantin Koltsovi 18. minutil sooritatud vise väravas maandus. Oscar Lindbergi ja Fredrik Pettersoni teise ja kolmanda kolmandiku tabamused tagasid Rootsile siiski napi võidu ja kolm punkti.

A-alagrupp: Šveits 8 (3 mängu), Norra 6 (2), Rootsi 6 (3), Kanada 4 (2), Tšehhi 3 (3), Valgevene 3 (3), Sloveenia 0 (2), Taani 0 (2) punkti.

B-alagrupp: Soome 8 (3), Venemaa 6 (2), USA 6 (2), Slovakkia 6 (3), Prantsusmaa 3 (3), Saksamaa 1 (3), Austria 0 (2), Läti 0 (2) punkti.

Soome 3:1 Prantsusmaa