Piiterlased jäid tänases seeria viiendas mängus võõrsil 24. minutiks seejuures 0:2 kaotusseisu, ent suutsid juba teise kolmandiku lõpuks minna ise juhtima 3:2. Matš lõppes SKA 5:3 võiduga (statistika).

Võidukas meeskond koosneb sisuliselt vaid kohalikest mängijatest eesotsas kapten Ilja Kovaltšukiga, kes tüüris klubi võiduni ka tunamullu. Leegionäre on SKA-l vaid kolm: soomlased Jarno Koskiranta ja Mikko Koskinen ning jänki Steve Moses.

Peterburi suurklubi võitis Ida-Euroopa ja Aasia paremaid meeskondi ühendava hokiliiga teistkordselt. Sama saavutusega on 2008. aastal loodud sarjas varem hakkama saanud Metallurg, Ak Bars ja Moskva Dünamo.

54-aastasest Läti kodanikust Oleg Znarokist sai esimene juhendaja, kes võitnud turniiri kolmel korral. Varasemad kaks tiitlit teenis ta Moskva Dünamoga. Znarok on hetkel ka Venemaa koondise peatreener.