Läinud öösel sai Golden Knights Blackhawksi üle 4:3 lisaajavõidu. Lisaaja seitsmendal minutil tõusis Vegase kangelaseks Reilly Smith, kes värava ees täiesti vabaks jäetuna Paul Stastny resultatiivse söödu võidutabamuseks vormistas. Kogu õhtust jäi talle pihku värav, väravasööt ning viis pealeviset väravale.

Avamängu Blackhawksi vastu võitis Golden Knights teisipäeval 4:1. Seeria jätkub laupäeval.

Carolina Hurricanes viigistas seeria Boston Bruinsi vastu 1:1, saades Dougie Hamiltoni kolmanda perioodi 9. minuti väravast 3:2 võidu.

Viigi tõi seerias majja ka Dallas Stars, kes alistas Calgary Flamesi 5:4. Võiduvärava sepistas 40 sekundit enne normaalaja lõppu Jamie Oleksiak.

Columbus Blue Jackets viigistas samuti seeria 1:1, alistades 3:1 Tampa Bay Lightningu.